Start | Blog | O BMW 320 |Galeria |Literatura |Księga gości |Poszukiwane |Kontakt

Zdjęcia to istotna sprawa. Pierwszą rzeczą, którą zrobiłem po zakupie auta było..odszukanie na podstawie zdjęć (w dość ubogim jeszcze Internecie) modelu - początkowo wiadomym było jedynie to, że kupujemy jakieś BMW. W tamtym momencie nie miałem zielonego pojęcia o numeracji poszczególnych modeli ani o tym jak wyglądały egzemplarze z konkretnych okresów produkcji. Teraz wydaje się to śmieszne, jednak wtedy jedynie orientacyjnie na podstawie ewolucji "wizualnej" wytypowaliśmy lata 1930-1945 a dopiero później udało się ustalić, że to BMW 320 (mimo przekonania przez dłuższą chwilę, że to BMW 321). Potwierdziła to później po oczyszczeniu tabliczka znamionowa i średnio czytelny dowód rejestracyjny :-). Przy drugim egzemplarzu nie było już tego problemu i już po zdjęciach wiadomym było, że sprzedawca pomylił 320 z 321..

Dlatego dla ułatwienia pracy innym poniżej zamieszczam kilka galerii, w których znajdą się zdjęcia zarówno naszego egzemplarza jak i różne wyszperane z sieci ciekawostki. Część z tych zdjęć pojawia się w różnych miejscach tej strony. Bardzo chętnie poszerzę galerię o ARCHIWALNE zdjęcia BMW 320 oraz galerią "wehrmachtową" - jeżeli posiadasz zdjęcia, których tutaj nie ma będę wdzięczny za przesłanie.

Poniższe galerie otwierają się w nowym oknie, głównie aktualizowana jest galeria WEHRMACHT..

1.BMW od którego wszystko się zaczęło, czyli egzemplarz, który nabyliśmy jako pierwszy

2. Druga galeria - kolejne BMW, które nabyliśmy 10 lat później

3. Różne materiały, zdjęcia i grafiki dotyczące BMW 320

4. Zdjęcia różnych BMW (320,321,326) na usługach Wehrmachtu

6. Kilka zdjęć BMW 321

6. Kilka zdjęć BMW 326

7. Różne inne pokrewne zdjęcia pojawiające się na stronie

UWAGA! Te zdjęcia były zbierane w różnym okresie, z różnych źródeł. Jeżeli jesteś właścicielem któregoś z tych zdjęć lub nie zgadzasz się na jego publikację tutaj, napisz a zdjęcie zostanie usunięte.

bmw320.info (c) MK 1999-2019